Najnowsze informacje
SMC

Aktualności

Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum

Harmonogram sprzątania klatek schodowych

Harmonogram zmywania klatek w miesiącu październiku 2019r.

1. Blachnickiego 2 kl. I – 02.10.2019r.

2. Blachnickiego 2 Kl. II – 04.10.2019r.

3. Blachnickiego 4 kl. I – 07.10.2019r.

4. Blachnickiego 4 kl. II – 09.10.2019r.

5. Blachnickiego 6 kl. I- 11.10.2019r.

6. Blachnickiego 6 kl. II- 14.10.2019r.

7. Blachnickiego 8 kl. I – 16.10.2019r.

8. Blachnickiego 8 kl. II- 18.10.2019r.

9. Blachnickiego 10A kl.I – 21.10.2019r.

10. Blachnickiego 10A kl. II- 25.10.2018r.

 

1. Sucharskiego 1 kl. I - 02.10.2019r

2. Sucharskiego 1 kl. II- 04.10.2019r.

3. Sucharskiego 1 kl. II- 07.10.2019r.

4. Sucharskiego 3 kl. I – 09.10.2019r.

5. Sucharskiego 3 kl. II- 11.10.2019r.

6. Sucharskiego 5 kl. I - 14.10.2019r.

7. Sucharskiego 5 kl. II- 16.10.2019r.

8. Sucharskiego 5 kl. III- 18.10.2019r.

9. Sucharskiego 7 kl. I - 21.10.2019r.

10. Sucharskiego 7 kl. II - 23.10.2019r.

11. Sucharskiego 7 kl. III – 25.10.2019 r.

 

1. Pileckiego 25 kl. I – 02.10.2019r.

2. Pileckiego 25 kl. II – 04.10.2019r.

3. Pileckiego 27 kl. I – 07.10.2019r.

4. Pileckiego 27 kl. II – 09.10.2019r.

5. Pileckiego 29 kl. I – 11.10.2019r.

6. Pileckiego 29 kl. II - 14.10.2019r.

7. Pileckiego 29 kl. III- 16.10.2019r.

8. Blachnickiego 1 kl. I – 18.10.2019r.

9. Blachnickiego 1 kl. II- 21.10.2019r.

10. Blachnickiego 3 kl. I – 23.10.2019r.

11. Blachnickiego 3 kl. II - 25.10.2019r.

12. Blachnickiego 3 kl. III – 28.10.2019r.

 

1. Roweckiego ,,Grota” 2 kl. – 02.10.2019r.

2. Roweckiego ,,Grota” 2 kl. II – 04.10.2019r.

3. Roweckiego ,,Grota” 4 kl. I – 07.10.2019r.

4. Roweckiego ,,Grota” 4 kl. II – 09.10.2019r.

5. Roweckiego ,,Grota” 4 kl. III – 11.10.2019r.

6. Roweckiego ,,Grota” 6 kl. I – 14.10.2019r.

7. Roweckiego ,,Grota” 6 kl. II – 16.10.2019r.

8. Roweckiego ,,Grota” 6 kl. III – 18.10.2019r.

9. Roweckiego ,,Grota” 18 kl. I – 21.10.2019r.

10. Roweckiego ,,Grota” 18 kl. II – 23.10.2019r.

11. Sikorskiego 45 kl. I – 25.10.2019r.

12. Sikorskiego 45 kl. II - 28.10.2019r.

 

1. Sikorskiego 2 kl. I – 02.10.2019r.

2. Sikorskiego 2 kl. II – 04.10.2019r.

3. Pileckiego 1 kl. I – 09.10.2019r.

4. Pileckiego 1 kl. II – 11.10.2019r.

5. Pileckiego 3 kl. I - 14.10.2019r.

6. Pileckiego 3 kl. II – 16.10.2019r.

7. Pileckiego 5 kl. I – 18.10.2019r.

8. Pileckiego 5 kl. II – 21.10.2019r.

9. Kozłowskiego ,,Lasa” 5 kl. Kl. I – 23.10.2019r.

10. Kozłowskiego ,,Lasa” 5 kl. II – 25.10.2019r.

11. Kozłowskiego ,,Lasa” 5 kl. III – 28.10.2019r.

12. Kozłowskiego ..Lasa” 5 kl. IV – 30.10.2019r.

13. Kozłowskiego ,,Lasa” 7 kl. I i II – 30.10.2019r.

 

1. Pileckiego 7 kl. I – 02.10.2019r.

2. Pileckiego 7 kl. II- 04.10.2019r.

3. Pileckiego 7 kl. III – 07.10.2019r.

4. Pileckiego 9 kl. I – 09.10.2019r.

5. Pileckiego 9 kl. II – 11.10.2019r.

6. Pileckiego 11 kl. I – 14.10.2019r.

7. Pileckiego 11 kl. II – 16.10.2019r.

8. Pileckiego 13 kl. I – 18.10.2019r.

9. Pileckiego 13 kl. II - 21.10.2019r.

10. Kleeberga 1 kl. I – 23.10.2019r.

11. Kleeberga 3 kl. I – 25.10.2019r.

12. Kleeberga 3 kl. II – 28.10.2019r.

 

1. Sikorskiego 18 kl. I – 02.10.2019r.

2. Sikorskiego 18 kl. II – 04.10.2019r.

3. Sikorskiego 18 kl. III – 07.10.2019r.

4. Sikorskiego 18 kl. IV – 09.10.2019r.

5. Sikorskiego 16 kl. I – 09.10.2019r.

6. Sikorskiego 16 kl. II – 11.10.2019r.

7. Sikorskiego 16 kl. III – 11.10.2019r.

8. Sikorskiego 14 kl. I i II – 14.10.2019r.

9. Sikorskiego 12 kl. I i II – 16.10.2019r.

10. Sikorskiego 10 kl. I i II – 21.10.2019r.

11. Sikorskiego 8 kl. I - 23.10.2019r.

12. Sikorskiego 8 kl. II - 25.10.2019r.

 

1. Madalińskiego 1 kl. I – 02.10.2019r.

2. Madalińskiego 1 kl. II - 04.10.2019r.

3. Madalińskiego 3 kl. I - 07.10.2019r.

4. Madalińskiego 3 kl. II – 09.10.2019r.

5. Madalińskiego 3 kl. III - 11.10.2019r.

6. Madalińskiego 5 kl. I – 14.10.2019r.

7. Madalińskiego 5 kl. II – 16.10.2019r.

8. Madalińskiego 7 kl. I – 18.10.2019r.

9. Madalińskiego 7 kl. II – 21.10.2019r.

10. Madalińskiego 9 kl. I – 23.10.2019r.

11. Madalińskiego 9 kl. II – 25.10.2019r.

12. Madalińskiego 9 kl. III – 28.10.2019r.

 

1. Sucharskiego 2 kl. I – 02.10.2019r.

2. Sucharskiego 2 kl. II – 04.10.2019r.

3. Sucharskiego 2 kl. III – 07.10.2019r.

4. Sucharskiego 4 kl. I – 09.10.2019r.

5. Sucharskiego 4 kl. II – 11.10.2019r.

6. Sucharskiego 4 kl. III – 14.10.2019r.

7. Kleeberga 4 kl. I – 16.10.2019r.

8. Kleeberga 4 kl. II – 18.10.2019r.

9. Kleeberga 6 kl. I – 21.10.2019r.

10. Kleeberga 6 kl. II – 23.10.2019r.

11. Blachnickiego 7 kl. I – 25.10.2019r.

12. Blachnickiego 7 kl. II - 28.10.2019r.

 

1. Pileckiego 15 kl. I – 02.10.2019r.

2. Pileckiego 15 kl. II – 04.10.2019r.

3. Pileckiego 17 kl. I – 07.10.2019r.

4. Pileckiego 17 kl. II – 09.10.2019r.

5. Pileckiego 19 kl. I – 11.10.2019r.

6. Pileckiego 19 kl. II – 14.10.2019r.

7. Pileckiego 21 kl. I – 16.10.2019r.

8. Pileckiego 21 kl. II – 18.10.2019r.

9. Pileckiego 21 kl. III – 21.10.2019r.

10. Pileckiego 23 kl. I – 25.10.2019r.

11. Pileckiego 23 kl. II – 28.10.2019r.

 

1. Kleeberga 5 kl. I – 02.10.2019r.

2. Kleeberga 5 kl. II – 04.10.2019r.

3. Kleeberga 7 kl. I – 07.10.2019r.

4. Kleeberga 7 kl. II – 09.10.2019r.

5. Kleeberga 9 kl. I – 11.10.2019r.

6. Kleeberga 9 kl. II – 14.10.2019r.

7. Kleeberga 10 kl. I – 16.10.2019r.

8. Kleeberga 10 kl. II – 18.10.2019r.

9. Kleeberga 11 kl. I - 21.10.2019r.

10. Kleeberga 11 kl. II - 23.10.2019r.

11. Kleeberga 12 kl. I – 25.10.2019r.

12. Kleeberga 12 kl. II – 28.10.2019r.

 

1. Hubalczyków 3 kl. I – 02.10.2019r.

2. Hubalczyków 3 kl. II – 04.10.2019r.

3. Hubalczyków 3 kl. III – 07.10.2019r.

4. Sikorskiego 47 kl. I – 09.10.2019r.

5. Sikorskiego 47 kl. II – 14.10.2019r.

6. Madalińskiego 21 kl. I – 16.10.2019r.

7. Madalińskiego 21 kl. II – 18.10.2019r.

8. Madalińskiego 23 kl. I – 21.10.2019r.

9. Madalińskiego 23 kl. II – 23.10.2019r.

10. Madalińskiego 25 kl. I – 25.10.2019r.

11. Madalińskiego 25 kl. II – 28.10.2019r.

 

1. Kozłowskiego ,,Lasa” 1 kl. I – 02.10.2019r.

2. Kozłowskiego ,,Lasa” 1 kl. II- 04.10.2019r.

3. Kozłowskiego ,,Lasa” 3 kl. I – 07.10.2019r.

4. Kozłowskiego ,,Lasa” 3 kl. II – 09.10.2019r.

5. Jezierskiego 4 kl. I – 11.10.2019r.

6. Jezierskiego 4 kl. II – 14.10.2019r.

7. Jezierskiego 4A kl. I – 16.10.2019r.

8. Jezierskiego 4A kl. II - 18.10.2019r.

9. Jezierskiego 4B kl. I – 21.10.2019r.

10. Jezierskiego 4B kl. II – 23.10.2019r.

11. Jezierskiego 4B kl. III – 25.10.2019r.

12. Jezierskiego 4B kl. IV- 28.10.2019r.

 

1. Hubalczyków 7 kl. I – 02.10.2019r.

2. Hubalczyków 7 kl. II – 04.10.2019r.

3. Hubalczyków 7 kl. III – 07.10.2019r.

4. Hubalczyków 9 kl. I – 09.10.2019r.

5. Hubalczyków 9 kl. II - 11.10.2019r.

6. Hubalczyków 9 kl. III – 14.10.2019r.

7. Hubalczyków 11 kl. I - 16.10.2019r.

8. Hubalczyków 11 kl. II - 18.10.2019r.

9. Hubalczyków 11 kl. III - 21.10.2019r.

10. Hubalczyków 13 kl. I – 23.10.2019r.

11. Hubalczyków 13 kl. II - 25.10.2019r.

12. Hubalczyków 13 kl. III – 28.10.2019r.

 

1. Sochaczewskiego 8 kl. I - 02.10.2019r.

2. Sochaczewskiego 8 kl. II – 04.10.2019r.

3. Sochaczewskiego 10 kl. I – 07.10.2019r.

4. Sochaczewskiego 10 kl. II – 09.10.2019r.

5. Sochaczewskiego 10 kl. III – 11.10.2019r.

6. Sochaczewskiego 10 kl. IV – 14.10.2019r.

7. Sochaczewskiego 12 kl. I – 16.10.2019r.

8. Sochaczewskiego 12 kl. II – 18.10.2019r.

9. Jezierskiego 10 kl. I – 21.10.2019r.

10. Jezierskiego 10 kl. II – 23.10.2019r.

11. Jezierskiego 10 kl. III - 25.10.2019r.

12. Jezierskiego 10 kl. IV – 28.10.2019r.

 

1. Sochaczewskiego 2 kl. I – 02.10.2019r.

2. Sochaczewskiego 2 kl. II – 04.10.2019r.

3. Sochaczewskiego 4 kl. I – 07.10.2019r.

4. Sochaczewskiego 4 kl. II – 09.10.2019r.

5. Sochaczewskiego 6 kl. I – 11.10.2019r.

6. Sochaczewskiego 6 kl. II – 14.10.2019r.

7. Jezierskiego 6 kl. I – 16.10.2019r.

8. Jezierskiego 6 kl. II – 18.10.2019r.

9. Jezierskiego 6 kl. III – 21.10.2019r.

10. Jezierskiego 6 kl. IV – 23.10.2019r.

11. Jezierskiego 8 kl. I - 25.10.2019r.

12. Jezierskiego 8 kl. II – 28.10.2019r.

 

1. Madalińskiego 11 kl. I – 02.10.2019r.

2. Madalińskiego 11kl. II - 04.10.2019r.

3. Madalińskiego 13 kl. I - 07.10.2019r.

4. Madalińskiego 13 kl. II – 09.10.2019r.

5. Madalińskiego 15 kl. I – 11.10.2019r.

6. Madalińskiego 15 kl. II – 14.10.2019r.

7. Madalińskiego 15 kl. III – 16.10.2019r.

8. Madalińskiego 15 kl. III – 18.10.2019r.

9. Madalińskiego 17 kl. I – 21.10.2019r.

10. Madalińskiego 17 kl. II – 23.10.2019r.

11. Madalińskiego 19 kl. I – 25.10.2019r.

12. Madalińskiego 19 kl. II – 28.10.2019r.