Wyszukaj informacji w serwisie


fot. eOstroleka.pl

I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej z SM CENTRUM: Emocje i dobra zabawa


W sobotę, 2 grudnia w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce odbył się I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej z SM CENTRUM. W zawodach udział wzięły drużyny dziewcząt i chłopców z roczników 2012 i 2013.

 

Rywalizacja była zacięta i emocjonująca do ostatniej piłki. Nie zabrakło także dopingu kibiców, którzy zagrzewali swoich ulubieńców do walki. Dzięki temu emocje były jeszcze większe, a zawodnicy z jeszcze większą determinacją walczyli o zwycięstwo.

 

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Dodatkowo zwycięskie drużyny otrzymały puchary. Po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na regenerujący poczęstunek.

 

Turniej był świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu i integracji dzieci.

 

I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej z SM CENTRUM był świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu i integracji dzieci. Zawodnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności i poznać nowych znajomych. Turniej został zorganizowany przez SM CENTRUM przy współpracy z partnerami: Samorządem Mazowsza, Bistro Do Syta, Spółdzielnią Socjalną Samodzielność-Praca Aktywność, Stowarzyszeniem Przyjazne Osiedla i Mazowieckie Inicjatywy Społeczne. Patronem medialnym był portal eOstroleka.pl.

 

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

 

Zdjęcia

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 15:00

Telefon (Konserwator dyżurny)

+48 606 557 675