Wyszukaj informacji w serwisie


Wspaniałe spotkanie wigilijne. Dziękujemy, że byliście z nami!


Za nami pierwsze w historii spółdzielni wigilijne spotkanie z mieszkańcami. Było wiele atrakcji, ciepłych słów i miłych życzeń. Dziękujemy, że byliście z nami w tym ważnym dla nas wszystkich dniu.

 

Wigilijne spotkanie z mieszkańcami odbyło się w sobotę, 16 grudnia. W przygotowania włączyła się parafia pw. św. Franciszka z Asyżu, za co serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi Andrzejowi Kotarskiemu.

 

Staraliśmy się zadbać o atrakcje dla każdego. Była muzyka na żywo serwowana przez kapelę kurpiowską. Przygotowaliśmy poczęstunek - gorący, świąteczny bigos, pyszny barszcz i paszteciki, rozgrzewającą herbatę i kawę.

 

Dzieciom najwięcej frajdy sprawiła zagroda z żywymi zwierzętami. Alpaki, owce i koziołki skradły serca naszych najmłodszych mieszkańców i ich rodziców.

Dzięki zaangażowaniu dzieci pięknie przystrojone zostały świąteczne choinki, które przez okres całych świąt będą ozdobą w kościele.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania, za to, że byliście, że mogliśmy spędzić z Wami wspólne i niezapomniane chwile, że świetnie się bawiliście.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez naszą niezawodną jak zawsze panią Agnieszkę.

 

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

Zdjęcia

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 15:00

Telefon (Konserwator dyżurny)

+48 606 557 675