Wyszukaj informacji w serwisie


Dopięliśmy ważny projekt. Przy Blachnickiego będzie ogromny kompleks edukacyjny!


Po kilku miesiącach starań udało się dziś sfinalizować ważny projekt. Realizując uchwałę Rady Nadzorczej podpisaliśmy z Miastem Ostrołęka umowę dotyczącą sprzedaży niezabudowanej nieruchomości przy ulicy Blachnickiego, między Szkołą Podstawową nr 10 a budynkami wielorodzinnymi. W tym miejscu ma powstać zespół przedszkoli, w skład którego wejdą dwa przedszkola miejskie - nr 1 “Kraina Uśmiechu” oraz nr 9 “Bajkowa Kraina”.

 

To kolejny, ważny krok ku zapewnieniu naszym mieszkańcom komfortu i bezpieczeństwa już od najmłodszych lat. Na przeprowadzce zyskają obie placówki, mieszkańcy zaś będą mogli znacznie łatwiej dostarczyć swoje pociechy na zajęcia przedszkolne. 

 

Inwestycja w pozytywny sposób wpłynie również na niezabudowaną i nie w pełni wykorzystywaną przestrzeń w tej części naszego osiedla. Plac zostanie zagospodarowany i uporządkowany. Nowy zespół przedszkolny w połączeniu ze Szkołą Podstawową nr 10 i znajdującym się po przeciwnej stronie ulicy III Liceum Ogólnokształcącym będzie stanowił świetnie skomunikowany kompleks edukacyjny. 

 

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 15:00

Telefon (Konserwator dyżurny)

+48 606 557 675