Wyszukaj informacji w serwisie


Doposażamy siłownie plenerowe w nowe urządzenia


Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM kontynuuje realizację planów mających na celu propagowanie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców. W ostatnim czasie siłownie plenerowe doposażone zostały w nowe urządzenia.

Siłownie plenerowe za blokami przy ulicach Kleeberga i Jezierskiego doposażone zostały w certyfikowany sprzęt renomowanych firm, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Zestaw urządzeń skierowany jest do osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.

Funkcjonujące na terenie SM CENTRUM siłownie plenerowe cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy tłumnie korzystają z nowych siłowni. Jest to doskonała okazja do zadbania o kondycję i zdrowie na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni.

Doposażenie obiektów w nowe urządzenia siłowni to kolejny krok Spółdzielni Mieszkaniowej CENTRUM w kierunku tworzenia przyjaznej i sprzyjającej aktywności fizycznej przestrzeni dla mieszkańców.

Zależy nam na tym, aby mieszkańcy naszego osiedla mieli jak najlepsze warunki do życia. Nowe urządzenia zainstalowane na siłowniach plenerowych to kolejny element naszej strategii, mający na celu propagowanie aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Mamy nadzieję, że nowe urządzenia spotkają się z dużym zainteresowaniem i będą służyć mieszkańcom przez wiele lat.

- mówi Jakub Frydryk, prezes SM CENTRUM

Zdjęcia

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 15:00

Telefon (Konserwator dyżurny)

+48 606 557 675