Wyszukaj informacji w serwisie


Ruszają prace związane z przebudową ulicy Jezierskiego


Od środy, 15 listopada firma Amstone rozpoczyna prace związane z przebudową ulicy Jezierskiego. Będą utrudnienia w ruchu w rejonie prowadzonych prac.

Na ten moment czekaliśmy bardzo długo. Inwestycja, której realizacja rozpoczyna się 15 listopada, z pewnością ucieszy każdego z mieszkańców ulicy Jezierskiego oraz tej części osiedla. 

 

Rozpoczęcie prac poprzedził czasochłonny i wymagający etap konsultacji z projektantem, wykonawcą i inwestorem. Ostatecznie jednak cały plan udało się wdrożyć, czego efektem jest start prac budowlanych.

 

Realizacja inwestycji będzie wiązała się z pewnymi niedogodnościami dla mieszkańców, wierzymy jednak, że dzięki podzieleniu prac na trzy etapy, wspólnie z wykonawcą oraz inwestorem, czyli samorządem miasta Ostrołęka, zdołamy zredukować uciążliwości do absolutnego minimum. Liczymy na wyrozumiałość osób, które parkują swoje auta w miejscach objętych pracami remontowymi. Alternatywnie wyznaczymy tymczasowe miejsca postojowe w dogodnym rejonie, zachęcamy do korzystania z nich w miarę możliwości i potrzeb.

mówi prezes SM “CENTRUM” Jakub Frydryk.

Zdjęcia

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 15:00

Telefon (Konserwator dyżurny)

+48 606 557 675