Wyszukaj informacji w serwisie


Wdrażamy nową usługę. Jak z niej skorzystać?


W trzech atrakcyjnych punktach naszego osiedla stanęły banery reklamowe. Jest to nowa usługa, na wprowadzenie której zdecydowaliśmy się po analizie potrzeb rynku i możliwościach dywersyfikacji dochodów SM “CENTRUM”.

 

Wynajem powierzchni reklamowej może stanowić dla budżetu spółdzielni źródło dodatkowego dochodu. Po analizie potrzeb rynku zdecydowaliśmy się na wykonanie konstrukcji umożliwiających montaż banerów reklamowych. Banery stanęły w atrakcyjnych pod względem skuteczności nośnika reklamy punktach:

 

  • na skrzyżowaniu ulic Blachnickiego i Pileckiego

  • na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Pileckiego

  • na skrzyżowaniu ulic Blachnickiego i Sikorskiego

Wszystkie wykonane bannery są mobilne i mogą zostać ustawione w innych, dogodnych dla zamawiającego lokalizacjach (znajdujących się w zasobach SM CENTRUM). Stanowi to dodatkowy atut konstrukcji. 

 

Powierzchnie reklamowe wynajmowane będą zgodnie z cennikiem zatwierdzonym przez Radę Nadzorczą. Na pierwszych klientów nie trzeba było długo czekać

.

Więcej na temat możliwości wynajmu powierzchni reklamowej, cennika oraz dostępności poszczególnych lokalizacji uzyskać można pod numerem telefonu: 29 766 80 23 w godzinach od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku lub osobiście w siedzibie SM CENTRUM przy ulicy Sikorskiego 45.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych reklamą swojej firmy lub usługi.

Zdjęcia

Poniedziałek - Piątek

07:00 - 15:00

Telefon (Konserwator dyżurny)

+48 606 557 675